MIKOŁAJKI W POCZYTALNI! FILM, MUZYKA I PREZENTY!

16gru16:0017:30MIKOŁAJKI W POCZYTALNI! FILM, MUZYKA I PREZENTY!16:00 - 17:30(GMT+01:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A OrganizatorMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieRodzaj wydarzeniaSpotkanie

Zapraszamy na wyjątkowe mikołajkowe wydarzenie artystyczne „Kolędnicy 2.0”!

„Legenda o Czwartym Królu”, który nie dotarł do Betlejem połączona z Opowieścią Wigilijną, a obie wplecione w serię epizodów z życia Pana Eugeniusza, złapanego w samym środku świątecznych porządków.
Kontrabas z miotły, gitara z mopa, fujarki z rur PCV i inne domowej roboty instrumenty, w oparciu o live looping i projekcje wciągają publiczność we wspólne tworzenie kolęd… i paru melodii towarzyszących.
Spektakl łączy w jedną, energetyczną całość wzbogacony projekcjami storytelling, muzykę na żywo i improwizowany, spontaniczny udział publiczności, zarówno małej, jak i dużej. W sposób zdecydowanie zabawny.

Ponadto wizyta Świętego Mikołaja, konkursy, zabawy i prezenty niespodzianki!

Muzikanty

Autorski projekt teatralno-muzyczny, łączący w spektaklach muzykę na żywo, nowe technologie (live looping, projekcje, elementy mappingu scenicznego) i improwizowane uczestnictwo widzów. Funkcjonując z powodzeniem w nurcie teatru ulicznego, równolegle występuje jako formacja muzyczna. Panowie mają we wspólnym dorobku sześć premier utrzymanych w konwencji teatru ulicznego, kilka widowisk site-specific oraz Grand Prix na festiwalu… piosenki kabaretowej. Doliczyli się 16 krajów, w których występowali razem, kolejnych kilkunastu, w których osobno.

16 grudzień 2017 16:00 - 17:30(GMT+02:00)

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A