Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni

CZYTAM, WIĘC MOGĘ. SPOTKANIE Z AGATĄ KOŁAKOWSKĄ. WSTĘP WOLNY

06marz19:0020:30CZYTAM, WIĘC MOGĘ. SPOTKANIE Z AGATĄ KOŁAKOWSKĄ. WSTĘP WOLNY19:00 - 20:30(GMT+01:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8ARodzaj wydarzeniaSpotkanie

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu „Czytam, więc mogę!” Nasz projekt łączy spotkania autorskie w bibliotece z aktywnościami dopingującymi i wspierającymi kobiety. Czynimy książkę zaczynem i pretekstem do rozmowy o nurtujących czytelniczki problemach. Autorki i bohaterki książek zostały tak dobrane, aby mogły własnym przykładem wspierać dążenia kobiet do prowadzenia aktywnego, satysfakcjonującego i szczęśliwego życia. Chcemy pokazać, że literatura kobieca nie tylko pomaga się oderwać od rzeczywistości, lecz także często pozwala czytelnikowi w tej rzeczywistości się odnaleźć, osadzić, a z czasem dokonać zmiany, na którą bez wsparcia nie zdecydowałby się. Gościem pierwszego spotkania będzie Agata Kołakowska.

 

Autorka o sobie:
„Od kiedy tylko pamiętam lubiłam pisać. Ale lubi się także lody pistacjowe, czy ten cudowny moment, kiedy po zimie nadchodzi kwiecista wiosna. Zatem pisanie to jednak dla mnie coś więcej. To nieodłączny element mnie samej. Taki sam jak to, że mam niebieski kolor oczu, czy jasne włosy. Mam nadzieję, że historie, które opowiadam w swoich książkach potrafią wzruszyć, czasem rozśmieszyć. Jeśli zaś skłonią do refleksji… będę prawdziwie szczęśliwa”.

Na spotkaniu będzie można nabyć książki autorki.

Godzina

6 marzec 2019 19:00 - 20:30(GMT+02:00)

Lokalizacja

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A

Pozostałe wydarzenia

Poczytalnia

Wyznacz trasę

Brak komentarzy

NAPISZ KOMENTARZ