Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni

SCENARIUSZ DLA TRZECH AKTOREK. SPEKTAKL TEATRALNY. ZAPROSZENIA

26paź19:0021:30SCENARIUSZ DLA TRZECH AKTOREK. SPEKTAKL TEATRALNY. ZAPROSZENIA19:00 - 21:30(GMT+02:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na trzeci spektakl z cyklu „Do trzech razy sztuka”. Tym razem pokażemy sztukę Bogusława Scheaffera „Scenariusz dla trzech aktorek”. To historia śmiesznie prosta i po prostu śmieszna. Pomysł Scheaffera sprowadza się do prezentacji prób do spektaklu „Fragment niejakiego…” Bogusława Schaeffera. Pełna inteligentnych dowcipów i prześmiesznych sytuacji komedia!
Tematem sztuki są problemy, z jakimi zmagają się kobiety-artystki w trakcie pracy. Widz ogląda próbę teatralną, pełną gagów, dowcipów i nagłych zwrotów akcji. Doskonały materiał dla aktorskich improwizacji. Trzy Artystki spotykają się w niemal pustej przestrzeni teatru. Bohaterki poznajemy w prozaicznych chwilach. Każda snuje swoje rozważania o teatrze, wierząc niezłomnie w swój nieodkryty lub niedoceniony talent. Temperament i energia aktorek kreujących role: PIE, DRU, CZE porywają publiczność od pierwszej sceny. Zabawne sytuacje rodem zza kulis teatralnych zawsze wzbudzały ciekawość widzów, a w tym spektaklu aktorki doprowadziły żonglerkę opartą na mieszaniu prywatności z grą aktorską do absurdu. Wspaniała zabawa z precyzyjnie wymierzoną ironią. 

„Będziesz myślał po wyjściu z teatru! Zapamiętaj to sobie widzu, który we wszystkim maczasz swoje pal…” 
Bogusław Schaeffer

Reżyseria:
Bogusław Semotiuk 

Obsada:
Pie – Iwona Chołuj
Dru – Anna Modrzejewska
Cze – Dorota Gorjainow

Muzyka
Bogusław Schaeffer

Czas trwania spektaklu:
75 minut bez przerwy 

Informujemy, że system dystrybucji wejściówek ulega zmianie. Oto nowe zasady. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 2 wejściówki. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie telefonicznie pod numerem 22 732 00 36 wew. 104 do dnia 17 października do godz. 16.00. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy 40 podwójnych zaproszeń na spektakl.  Losowanie odbędzie się 18 października o godz. 18.00. Lista wylosowanych nazwisk zostanie podana tego samego dnia na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebooku. Informację o wynikach losowania będzie można również uzyskać telefonicznie.

Zrealizowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Do trzech razy sztuka”.

 

Godzina

26 październik 2019 19:00 - 21:30(GMT+02:00)

Lokalizacja

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A

Pozostałe wydarzenia

Poczytalnia

Wyznacz trasę

Brak komentarzy

NAPISZ KOMENTARZ