Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni
HomeKącik malucha

Kącik malucha

Wyjątkowym miejscem w przestrzeni Poczytalni jest Kącik Malucha. Został stworzony z myślą o najmłodszych czytelnikach odwiedzających Multimedialną Strefę Obsługi Pasażera. Miejsce przyjazne młodym użytkownikom ma za zadanie przez zabawę wprowadzić dzieci w świat książek. Sprzyja temu wyposażenie kącika, w którym znajdują się kolorowe, miękkie dywaniki, pufy, pluszowe i drewniane zabawki, bezpieczne dla dzieci. Czytanie ma być zabawą i przyjemnością, dlatego nie zabraknie tu kolorowych książeczek z twardymi stronami, które wprowadzą najmłodszych w magiczny świat. Towarzyszący dzieciom rodzice bez pośpiechu będą mogli wybrać lekturę dla siebie.
Mamy nadzieję, że dzięki temu miejscu uda nam się choć po części wpłynąć na kształtowanie postaw czytelniczych u dzieci, rozbudzić zainteresowanie lekturą i uświadomić rodzicom, jak ważne w rozwoju dziecka jest głośne czytanie.
Zapraszamy do korzystania z Kącika Malucha w Poczytalni przy ul. Kościuszki 8a, jak również w Filii nr 2 w Al. Róż 1a. Kącik Malucha jest dostępny codziennie w godzinach pracy biblioteki.


Galeria zdjęć


ZMIEŃ WIELKOŚĆ
WYSOKI KONTRAST
X