Poczytalnia z dofinansowaniem na zakup książek

Z radością 😁 informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie otrzymała 17 250 zł ❗️ na zakup książek 📚🎉 w ramach „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek Interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0”.

Już wkrótce półki w Poczytalni i filiach będą uginać się pod stosami nowiutkich, wciąż pachnących drukarnią książek. 📚😁 Bądźcie czujni i regularnie śledźcie biblioteczny katalog. 🧐😉

Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.