ABSTRAKCJA I KOBIETA. WYSTAWA. WSTĘP WOLNY

14sty17:0019:00ABSTRAKCJA I KOBIETA. WYSTAWA. WSTĘP WOLNY17:00 - 19:00(GMT+01:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A OrganizatorPoczytalniaRodzaj wydarzeniaWystawa

Zapraszamy na otwarcie wystawy „Abstrakcja i kobieta”. Tym razem pokażemy prace mieszkanki Legionowa Agnieszki Chodakowskiej-Plawczyńskiej. Jest ona  absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu w spec. Ochrona Dóbr Kultury – konserwatorstwo.  Pierwsze prace malarskie powstawały pod kierunkiem nauczycieli: Krystyny Nalewajko, Stefana Wyszkowskiego (LSP Supraśl). W kolejnych latach pod okiem Jacka Mailnowskiego, a obecnie Barbary Retmaniak. Od 2011 roku Agnieszka Chodakowska-Plawczyńska cyklicznie prezentuje swój dorobek w Legionowskiej Galerii Ratusz. Nalży do grona artystów Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków. – Tematy przedstawiane na malowanych przeze mnie płótnach i starych deskach, są często abstrakcją w poszukiwaniu realnego odbicia świata – mówi artystka.

14 styczeń 2023 17:00 - 19:00(GMT+02:00)

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A