ALBUM RODZINNY. TEATR. ZAPROSZENIA

03lis19:0020:30ALBUM RODZINNY. TEATR. ZAPROSZENIA19:00 - 20:30(GMT+01:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A OrganizatorPoczytalnia

Zapraszamy na ostatni spektakl z cyklu „Do trzech razy sztuka”. „Album rodzinny” w wykonaniu Kacpra Kuszewskiego

Recital Kacpra Kuszewskiego Album rodzinny to pełna humoru podróż do epoki lat 20. i 30. XX wieku ujęta w formę kilkunastu piosenek. Teksty nawiązują stylistycznie do szlagierów międzywojnia, a w muzyce pobrzmiewają rytmy fokstrota, swingu, charlestona i tanga.

„Stary album rodzinny. Wehikuł czasu. Otwieram go i przenoszę się w cudowne lata  dwudzieste i lata trzydzieste, czasy młodości moich dziadków. Świat fraków, cylindrów, długich sukien i kapeluszy z piórem, ale także fokstrota, tanga i charlestona. Uwielbiam te podróże w czasie. Często jednak na fotografiach obok moich krewnych widzę ludzi, których nikt już nie pamięta. Milcząc patrzą prosto na mnie i tylko na podstawie ich stroju, czy wyrazu twarzy mogę próbować zgadnąć kim byli i czym się zajmowali. Zawsze korciło mnie żeby wymyślić  im jakieś nowe, barwne życiorysy i właśnie z takich pragnień i fantazji narodził się niniejszy album. Przedstawiam Państwu kolekcję  hipotetycznych portretów moich prawdopodobnych krewnych w formie piosenek w stylu retro i zapraszam do liryczno-humorystycznej podróży w czasie. oto historie, które niekoniecznie się zdarzyły, ale zdarzyć się mogły…”

Kacper Kuszewski

ALBUM RODZINNY

Wykonanie – Kacper Kuszewski
Słowa – Mirek Sikora
Muzyka – Tomasz Krezymon

KACPER KUSZEWSKI – aktor, wokalista. Urodził się w Słupsku, ale dzieciństwo spędził w Trójmieście i tu, na deskach gdyńskiego Teatru Dramatycznego (obecnie Teatr Miejski), stawiał swój pierwsze kroki na scenie. Przez dwanaście lat uczył się w szkole muzycznej, grając na fortepianie i klarnecie. Po ukończeniu studiów na wydziale aktorskim warszawskiej Akademii Teatralnej (1999) współpracował z teatrami Narodowym, Polskim i Scena Prezentacje w Warszawie, z Teatrem Muzycznym Roma oraz z Kabaretem Olgi Lipińskiej. Zagrał ponad 30 ról w dubbingu, użycza głosu między innymi Lukowi Skywalkerowi oraz disneyowskiej Myszce Mickey.

Dystrybucja wejściówek. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 2 wejściówki. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie telefonicznie pod numerem 22 732 00 36 wew. 104 do dnia 25 października do godz. 18.00. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy 40 podwójnych zaproszeń na spektakl.  Losowanie odbędzie się 25 października o godz. 18.30. Lista wylosowanych nazwisk zostanie podana tego samego dnia na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebooku. Informację o wynikach losowania będzie można również uzyskać telefonicznie.

Zrealizowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Do trzech razy sztuka”.

3 listopad 2019 19:00 - 20:30(GMT+02:00)

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A