Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni

BAJKOWA POCZYTALNIA. KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU. SPEKTAKL DLA DZIECI. WSTĘP WOLNY

13kwi14:0015:00BAJKOWA POCZYTALNIA. KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU. SPEKTAKL DLA DZIECI. WSTĘP WOLNY14:00 - 15:00(GMT+02:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Bajkowa „Poczytalnia”. Tym razem pokażemy spektakl „Księżniczka na ziarnku grochu” w reżyserii Ani Leśniak-Turczynki.

Nowatorska adaptacja Bajki Jana Brzechwy, pełna koloru, wzruszenia i dobrej zabawy! Poza olbrzymią dawką humoru, którymi nacechowane są liczne sytuacje komediowe, bajka zawiera w sobie przesłanie, które uczy młodego widza wiary we własne możliwości. Przedstawienie stawia na akceptację siebie oraz dostrzeganie nieograniczonego piękna w sobie. Opowiada również o tym, że nasze marzenia się spełniają. Trzeba tylko mocno w nie wierzyć! Całość oprawiona jest oryginalną muzyką, tańcem oraz piosenkami. W trakcie bajki podziwiać możemy rodzinę królewską tańczącą hip- hop podczas „tańca poduszek”, księżniczka zaprosi nas do wspólnego zaśpiewania piosenki, natomiast urokliwy „taniec tortów” będący serią pomyłek kucharzy, w których zamienia się ród królewski, przyprawi nas o gromki śmiech.

Reżyseria: Ania Leśniak-Turczynka
Występują: Sabina Romańczak, Mateusz Trembaczowski, Jakub Podgórski, Filip Wójcik, Paulina Nowicka.

Spektakl dla dzieci w wieku 4 – 7 lat.

 

Godzina

13 kwiecień 2019 14:00 - 15:00(GMT+02:00)

Lokalizacja

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A

Pozostałe wydarzenia

Poczytalnia

Wyznacz trasę

Brak komentarzy

NAPISZ KOMENTARZ