BELCANTO PO WŁOSKU, HISZPAŃSKU I FRANCUSKU. KONCERT I WYSTAWA. WSTĘP WOLNY

27kwi18:0020:00BELCANTO PO WŁOSKU, HISZPAŃSKU I FRANCUSKU. KONCERT I WYSTAWA. WSTĘP WOLNY18:00 - 20:00(GMT+02:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8ARodzaj wydarzeniaKoncert,Wystawa

Zapraszamy na koncert chóru „Belcanto”, działającym przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Legionowie. Będzie można posłuchać najbardziej znanych piosenek muzyki nie tylko rozrywkowej krajów basenu Morza Śródziemnego. Usłyszymy między innymi takie hity jak „Va pensiero” czy „Funiculi”. Słowem koncert okrasi dyrygent chóru Marek Pawłowicz. Całość dopełni wystawa fotografii pt.: „32 śródziemnomorskie”, na której zostaną zaprezentowane zdjęcia z wybranych regionów Włoch i Hiszpanii. Nie zabraknie także poczęstunku – włoskiej „ … ”, hiszpańskiego „ … ” i francuskiego klimatu:). Serdecznie zapraszamy!

27 kwiecień 2019 18:00 - 20:00(GMT+02:00)

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A