BIBLIOTEKA RODZIN - WIELKI FINAŁ!

08paź12:0016:00BIBLIOTEKA RODZIN - WIELKI FINAŁ!12:00 - 16:00(GMT+02:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A

Zapraszamy na podsumowanie projektu „BIBLIOTEKA RODZIN”.

W PROGRAMIE:

12:00 Bajka „Pchła Szachrajka” (wstęp wolny).
Poczytalnia i Teatr Czwarte Miasto zapraszają na bajkę o zawadiackich przygodach psotnej Pchły, które bawią dzieci od blisko 70 lat. Spektakl jest wspaniałą propozycją dla najmłodszych, młodych a także dorosłych widzów na przeżycie niepowtarzalnej przygody teatralnej, utrzymanej w komediowo-kabaretowej atmosferze, przepełnionej słownym i sytuacyjnym humorem. Młodzi oraz dorośli widzowie biorąc czynny udział w przedstawieniu, mając bezpośredni wpływ na rozwój wydarzeń scenicznych z pewnością będą się świetnie bawić.
Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat do … 100 lat:)

13:00-15:00 Animacje dla dzieci

13:30 Otwarcie wystawy zdjęć nadesłanych w konkursie „PRZEPIS NA RODZINNE CZYTANIE” oraz wręczenie nagród.

15:00 Warsztaty komiksowe NIE TYLKO dla ryjówek!
(Zapisy do 6 października na adres: zapisy@bibliotekalegionowo.pl, dla dzieci w wieku: 9-14 lat)
Warsztaty komiksowe z Tomaszem Samojlikiem, doktorem habilitowanym nauk biologicznych i specjalistą w dziedzinie historii przyrodniczej, który pisze książki, rysuje i tworzy komiksy, łącząc fabuły z dozą wiedzy przyrodniczej. Celem jego twórczości jest przełożenie specjalistycznej wiedzy naukowej na język zrozumiały dla młodych odbiorców. Podczas warsztatów autor przekaże uczestnikom tajniki tworzenia opowieści obrazkowych, począwszy od wymyślania ich fabuły, poprzez tworzenie bohaterów, po budowanie świata zamkniętego w komiksowych kadrach. Nie zabraknie opowieści ze świata „Ryjówki przeznaczenia”, „Umarłego Lasu” czy „Wiedźmuna”.

ZAPRASZAMY!

8 październik 2022 12:00 - 16:00(GMT+02:00)

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A