DOBRY WIECZÓR PAŃSTWU. SPEKTAKL TEATRALNY. WSTĘP: BEZPŁATNE ZAPROSZENIA

10lis20:0021:30DOBRY WIECZÓR PAŃSTWU. SPEKTAKL TEATRALNY. WSTĘP: BEZPŁATNE ZAPROSZENIA20:00 - 21:30(GMT+01:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A OrganizatorMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieRodzaj wydarzeniaTeart

Zapraszamy na drugi spektakl w ramach projektu „Sztuka rozpisana na dwoje”.

DOBRY WIECZÓR PAŃSTWU

autor: Krzysztof Materna
reżyseria: Krzysztof Materna
scenografia:

obsada:

Krzysztof Materna– Konferansjer
Olga Bołądź
– Asystentka

,,Dobry wieczór Państwu” jest autoironicznym spektaklem autorstwa Krzysztofa Materny. Autor prezentuje swój stosunek do zalewającej nas głupoty medialnej i estradowej. Opowiada anegdoty z życia estradowego, ironizuje na temat celebrytów i pseudo medialnych gwiazd. Towarzyszy mu w brawurowej roli asystentka, grana przez znakomitą aktorkę Olgę Bołądź, przedstawicielka młodego pokolenia, której świat i wiedza oparta jest na Wikipedii, internecie i celebryckich ściankach. Duet Materna i Bołądź tworzy półtoragodzinną zabawę z publicznością, przestrzegając przed wpływem współczesnej rozrywki na nasze umysły.

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w godzinach pracy Poczytalni przy stanowisku wypożyczania książek. Ilość miejsc ograniczona!

Wydarzenie sfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Sztuka rozpisana na dwoje”

10 listopad 2018 20:00 - 21:30(GMT+02:00)

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A