Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni

FIT&BEAUTY. IMPREZA DLA KOBIET. WSTĘP WOLNY

09marz15:0018:00FIT&BEAUTY. IMPREZA DLA KOBIET. WSTĘP WOLNY15:00 - 18:00(GMT+01:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8ARodzaj wydarzeniaKoncert,Spotkanie

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na wyjątkowe popołudnie nie tylko dla pań. Choć większość przygotowanych niespodzianek jest właśnie dla nich, panowie też nudzić się nie powinni:) Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram imprezy.

PROGRAM IMPREZY

• 15.00 – Nowoczesne metody anti-aging’u – HIFU
• 15.30 – Elastyczne podejście do odchudzania. Bądź fit i pozostań sobą! – KATARZYNA GĘBAL
• 16.00 – Wegański  i bezglutenowy makijaż – ARBONNE
• 16.30 – Nowe nieinwazyjne technologie przeciwstarzeniowe – NU SKIN
• 17.00 – Jak wzmocnić gorset swojego ciała – MM PILATES
• 17.30 – Perfekcyjny kształt piękna – LE CONTOUR

• 18.00 – RECITAL PIOTRA SAŁATY


W 2002 roku wygrał cieszący się wtedy wielką popularnością muzyczny program  telewizji TVN – „Droga do Gwiazd”. Od tamtego czasu jego zainteresowania muzyczne zaczęły się coraz bardziej skłaniać w kierunku jazzu. Na gruncie tej muzyki znalazł nowe możliwości ekspresji, swobodniejsze sposoby muzycznego i artystycznego spełnienia. W 2006 roku wziął udział w prestiżowym konkursie „Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych” w Zamościu, który wygrał. Nawiązał wtedy współpracę z czołowymi muzykami jazzowymi w Polsce. Pięć lat później, po kilkumiesięcznych rozmowach i wspólnych poszukiwaniach kierunku muzycznego dochodzi do podpisania kontraktu z firmą Universal Music Polska, którego owocem jest pierwszy solowy album Sałaty – „Czuła gra”. Jak mówi o sobie: „Jestem żywym dowodem na to, że wcale nie trzeba dziś debiutować jako nastolatek. Cieszę się z debiutu po czterdziestce, bo dzięki temu jest on naprawdę dojrzały. Mam nadzieję, że Państwo bez trudności odczują bagaż tych wszystkich lat, które muzyce poświęciłem. Proszę wybaczyć banalność sformułowania, ale po prostu tak jest: muzyka jest bardzo ważną częścią mego życia”.


• 15.00 – 18.00 – BAZAREK KOSMETYCZNY (sprzedaż produktów i porady)

Godzina

9 marzec 2019 15:00 - 18:00(GMT+02:00)

Lokalizacja

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A

Pozostałe wydarzenia

Poczytalnia

Wyznacz trasę

Brak komentarzy

NAPISZ KOMENTARZ