FUTERKO Z OBŁOKÓW. SPEKTAKL TEATRALNY DLA DZIECI. WSTĘP WOLNY

24lis14:0015:00FUTERKO Z OBŁOKÓW. SPEKTAKL TEATRALNY DLA DZIECI. WSTĘP WOLNY14:00 - 15:00(GMT+01:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A OrganizatorMiejska Biblioteka Publiczna w Legionowie

Zapraszamy dzieci w wieku 3 – 8 lat na spektakl teatralny w ramach cyklu „Bajkowa Poczytalnia”.

FUTERKO Z OBŁOKÓW w wykonaniu A3Teatr

Marzyć. Każdy z nas wie co to znaczy, nawet jeśli jesteś mrówką lub wróblem ale jeśli nie wiesz to Osiołek spróbuje powiedzieć, jak można nauczyć się marzyć, a Prosiaczek pokaże, w jaki sposób można zrealizować marzenia w życiu, ponieważ są w tym bardzo dobrzy. Chętnie podzielą się swoimi receptami na prawdziwą przyjaźń, wzajemne zrozumienie i silne wsparcie w bardzo niecodziennych sytuacjach. Rozproszą wasze wątpliwości czy warto marzyć i pokażą jak bardzo marzenia są nam potrzebne. Dzięki marzeniom rodzą się w nas pragnienia, które pomagają nam w osiągnięciu celu co z kolei sprawia, że wszyscy stajemy się szczęśliwi.

Spektakl grany lalkami i w żywym planie.

24 listopad 2018 14:00 - 15:00(GMT+02:00)

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A

Pozostałe wydarzenia