HEART BREAK HOTEL - SPEKTAKL TEATRALNY. BILET:20 ZŁ

10marz19:0020:00HEART BREAK HOTEL - SPEKTAKL TEATRALNY. BILET:20 ZŁ19:00 - 20:00(GMT+01:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A OrganizatorMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieRodzaj wydarzeniaTeart

Presley żyje! I zaskakuje. Nie śpiewa. Wieszczy historie intymne, bogate w słowa. Jeden aktor i mnóstwo wizji. Perfekcyjny minima art z dozą kolorowych obrazów. „… Jest w Heart Break Hotel cudownie leniwy rytm i nostalgia Jarmusa. Jest iskra zapłonowa humoru Zelenki. Jest cień cienia Kantora. Jest prawda Piny. Sceniczna…”. Zagubiony człowiek na wschodnich bezdrożach, który koresponduje z Presleyem… daje do myślenia.
Najnowszy spektakl połączonych sił A3Teatr i Cinema Teatr z popisową rolą główną Darka Skibińskiego w reżyserii Zbigniewa Szumskiego.
Liczba miejsc: 90.
Bilety do nabycia w Poczytalni w cenie 20 zł.

10 marzec 2017 19:00 - 20:00(GMT+02:00)

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A