IMPRO SHOW. SPEKTAKL TEATRALNY. WEJŚCIÓWKI

18paź18:0019:30IMPRO SHOW. SPEKTAKL TEATRALNY. WEJŚCIÓWKI18:00 - 19:30(GMT+02:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A OrganizatorPoczytalniaRodzaj wydarzeniaTeart

Zapraszamy na kolejną odsłonę teatralnej Poczytalni. W tym roku realizujemy projekt pod nazwą „Teatr do kwadratu”. Podobnie jak w latach poprzednich jest on finansowany przez samorząd Województwa Mazowieckiego. W ramach projektu pokażemy dwa spektakle. Zaczniemyy od „Impro show” Teatru ITO.

„Impro Show” to dynamiczny, nieprzewidywalny spektakl, w którym aktorzy zmierzą się z wyzwaniami, które to Ty im rzucisz! Przeżyj i twórz z nami to emocjonujące widowisko, które odbędzie się tylko raz! Każdy spektakl pozwala zapomnieć o codziennych zmartwieniach i śmiać się często do łez. Każde przedstawienie jest PREMIEROWE! Po spektaklu odbędzie się spotkanie z aktorami, którzy opowiedzą o kulisach produkcji swoich spektakli.

Czas trwania spektaklu: 55 min bez przerwy

Wystąpią:
Maria Gudejko
Anna Modrzejewska
Adam Fidusiewicz
Jacek Sut
Jacek Stefanik

oprawa muzyczna:
Dariusz Izdebski

Bezpłatne wejściówki będzie można uzyskać w sekretariacie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Legionowie 12 października w godzinach 19.00 – 20.00.
Spektakl odbędzie się w reżimie sanitarnym.

Zrealizowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Teatr do kwadratu”.

18 październik 2020 18:00 - 19:30(GMT+02:00)

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A