KOBIETY SĄ...

12lut16:0019:00KOBIETY SĄ...16:00 - 19:00(GMT-11:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A OrganizatorPoczytalniaRodzaj wydarzeniaKoncert,Spotkanie,Wystawa

Zapraszamy was na niezwykłe spotkanie, podczas którego będziemy gościć specjalistki od relacji damsko-męskich czyli 6 autorek „niegrzecznych książek”  i powieści obyczajowych  Naszymi i Waszymi gośćmi będą: Katarzyna Bester, Anna Craft, Justyna Chrobak, M.B. Morgan , Gabriela L.Orione, Emilia Szelest. Spotkanie uświetni występ Beaty Osytek oraz wernisaż wystawy akwareli Bożeny Mańk. Nie możemy się doczekać.
Z okazji tego wyjątkowego spotkania przygotowaliśmy dla Was konkurs!  Aby wziąć w nim udział wystarczy wysłać na adres konkurs@bibliotekalegionowo.pl tytuły debiutanckich powieści naszych gości. Na odpowiedzi czekamy do 6.02.2022 do godz. 23.59. Dwie osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi nagrodzimy nowością wydawniczą prosto spod pióra jednej z naszych autorek.
Regulamin konkursu znajdziecie tutaj: REGULAMIN  KONKURSU

12 luty 2022 16:00 - 19:00(GMT-11:00)

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A