Koncert HUM. Europejska trasa. Impreza biletowana

15marz20:0021:30Koncert HUM. Europejska trasa. Impreza biletowana20:00 - 21:30(GMT+01:00) MOK, Legionowo, ul. Norwida 10 OrganizatorMiejska Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek KulturyRodzaj wydarzeniaKoncert

Koncert jazzowy zespołu HUM
w ramach HUM European Tour 2018

Bilety – 20 zł – dostępne w MOK Legionowo, ul. Norwida 10

Skład:
Jędrzej Łagodziński, Saxophone PL
Silan Schmid, Trumpet CH
Nataniel Edelman Piano, ARG
Max Santner, Drums AT

HUM to międzynarodowy zespół jazzowy, który powstał w Nowym Jorku w 2017 roku. HUM jest nowatorskim kwartetem pełnym świeżych osobliwości młodego pokolenia. Muzyka HUM to poetycka fuzja wielokulturowych influencji splatających się na scenie w wartki warkocz zbiorowej świadomości niczym koci pomruk.
Liderem zespołu jest Jędrzej Łagodziński, który ukończył prestiżowe Rhythmic Music Conservatory w Kopenhadze.

Koncert organizują: MOK Legionowo oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie

15 marzec 2018 20:00 - 21:30(GMT+02:00)

MOK

Legionowo, ul. Norwida 10