PODRĘCZNIK SZTUKI. MARIUSZ BONASZEWSKI. WSTĘP WOLNY

10lut18:0019:30PODRĘCZNIK SZTUKI. MARIUSZ BONASZEWSKI. WSTĘP WOLNY18:00 - 19:30(GMT+01:00) OrganizatorMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieRodzaj wydarzeniaSpotkanie,Teart

Do dziś kobiety słysząc jego nazwisko wzdychają i mówią, że widziały go w roli Hamleta. Ten Hamlet choć najlepiej pamiętamy przez widzów – był dopiero początkiem jego bogatej teatralnej drogi. Mężczyźni z kolei cenią role w filmach i serialach, szczególnie tych kryminalnych. Audiobooki zaś uwielbiają wszyscy.
Na spotkaniu porozmawiamy o tym jak ta artystyczna droga wygląda teraz, co jest dla aktora najbardziej ekscytujące w teatrze i w zawodzie. Dlaczego warto wychodzić na scenę i co to w człowieku zmienia.  Będzie szansa na zadanie pytań i posłuchanie odpowiedzi. Będzie po prostu szansa na spotkanie.

10 luty 2018 18:00 - 19:30(GMT+02:00)