SĄSIEDZKA NOC BIBLIOTEK - TO MUSI SIĘ POWIEŚĆ

01paź16:0020:00SĄSIEDZKA NOC BIBLIOTEK - TO MUSI SIĘ POWIEŚĆ16:00 - 20:00(GMT+02:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A OrganizatorMiejska Biblioteka Publiczna w Legionowie

Zapraszamy na Sąsiedzką Noc Bibliotek!!!

W programie:

16.00 – odsłonięcie tablicy sąsiedzkiej
16.00-18.00 – wymiana książek, roślin i zabawek, animacje dla dzieci
17.00 – spotkanie organizacyjne klubu czytelniczego „Pogaduchy o książkach”
18.00 – Wernisaż prac artystów z Pracowni Sztuka Tworzenia „Mam oko na sztukę”
18.00-20.00 – warsztaty kreatywne, gra terenowa w bibliotece

* Nowe hobby na długie jesienne wieczory? MAKRAMA! Na warsztatach poznasz podstawowe sploty, dotkniesz wszystkich rodzajów sznurków i z naszą niewielką pomocą stworzysz swój pierwszy makramowy listek, brelok lub kwietnik, który zabierzesz ze sobą do domu. Poznaj nieograniczone możliwości tworzenia jakie daje makrama i zakochaj się w tej sztuce tak jak my!
wstyluboho.pl

Warsztaty z ceramiki i malarstwa – obudź swoje ukryte talenty pod okiem artystki Edyty Mądzelewskiej, właścicielki szkoły Plastyczniej w Legionowie.
Weź udział w warsztatach i stwórz od podstaw prawdziwe malarskie lub ceramiczne dzieła sztuki.
sztukatworzenia.pl

* Szydełkowanie – poznaj podstawy i naucz się szydełkować. Przekonaj się jakie ono jest proste.
@WolontariatLegionowo

* Quilling – Katarzyna Piontecka, kolorowa Istota tworząca od lat wszelakie rękodzieło z niezmierną radością podzieli się i pokaż krok po kroku jak zrobić swoją Mandalę z quillingu.

* Pszczele opowieści – w czasie których poznacie pszczelą rodzinę i jej obyczaje. Dowiecie się, dlaczego tak ważna jest rola pszczół, w przyrodzie. Będzie to wspaniała okazja do zaszczepienia u dzieci podziwu dla tych cudownych istot.
@zakatekwarsztaty

* To musi się powieść – stwórz swojego ulubionego bohatera z powieści albo wymyśl zupełnie nową postać! Warsztaty kreatywne dla małych i dużych.
@bibliotekalegionowo

1 październik 2022 16:00 - 20:00(GMT+02:00)

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A