Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni

SPEKTAKL. MÓJ BOSKI ROZWÓD. BILETY

03gru18:0019:30SPEKTAKL. MÓJ BOSKI ROZWÓD. BILETY18:00 - 19:30(GMT-11:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A OrganizatorPoczytalniaRodzaj wydarzeniaTeart

Szczegóły wydarzenia

Mąż właśnie odszedł do młodszej. Córka właśnie wyprowadziła się do chłopaka. Matka woli oglądać „Milionerów”, niż słuchać twoich lamentów, a jedyną radą jaką w tej sytuacji usłyszałaś od „przyjaciółki” to – SCHUDNIJ!

No żesz!…

Co ci zostało? Tylko ukochany Prozaczek. I wcale nie chodzi o cudowną tabletkę na wszystkie bóle tego świata, a o jedyną, najukochańszą czterołapą pociechę. Psinę o tym wdzięcznym imieniu.

Angela i Prozak to ludzko-psia cudownie zgrana para, która opowie historię pełną humoru, śmiechu, łez i muzyki.

Historię rozwodu i budowania życia na nowo. Historię, w której przejrzeć będziecie się mogli jak w krzywym zwierciadle, pozwalając sobie z dystansem podsumować własne  życiowe wtopy i sukcesy.

Waleczno-emocjonalna Angela i stoicko- kudłaty Prozak przez ponad godzinę poprowadzą Was ścieżkami  historii swojego życia, nie szczędząc przy tym sporej porcji autorefleksji okraszonej wzruszeniem i radością.

„Mój boski rozwód” – ta słodko-gorzka opowieść, ze świetnymi kawałkami muzyczno-wokalnym,  z pewnością podziała na Was  jak emocjonalny plaster i cudowne przytulenie, którego tak często potrzebujemy w naszym życiu. Piosenki do spektaklu napisali zespół wespół Aneta Todorczuk i Michał Lamża. Aneta Todorczuk debiutuje w roli autorki tekstów.

Jeśli chcecie zobaczy Bridget Jones 10 lat po jej perypetiach uczuciowych, to koniecznie musicie wpaść na spektakl „Moj boski rozwód” Geraldine Aron w reżyserii Anny Gryszkówny, z Anetą Todorczuk w roli głównej.

Historia nadziei, rozpaczy, walki o siebie, radości i miłości. Czegóż więcej chcieć?!

WYSTĘPUJĄ:

  • Aneta Todorczuk – Angela

TWÓRCY:

  • Autor: Geraldine Aron
  • Tłumaczenie:  Anna Wołek, Krystyna Podleska
  • Reżyseria: Anna Gryszkówna
  • Muzyka: Michał Lamża
  • Teksty piosenek: Aneta Todorczuk

Czas trwania: ok. 80 minut.

Bilety w cenie 35 zł do nabycia w sekretariacie biblioteki lub na Ekobilet

Godzina

3 grudzień 2023 18:00 - 19:30(GMT-11:00)

Lokalizacja

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A

Pozostałe wydarzenia

Poczytalnia

Wyznacz trasę

Brak komentarzy

NAPISZ KOMENTARZ