Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni

STAND-UP. MICHAŁ KUTEK I FILIP PUZYR. WSTĘP PŁATNY

16gru20:0022:00STAND-UP. MICHAŁ KUTEK I FILIP PUZYR. WSTĘP PŁATNY20:00 - 22:00(GMT+01:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8ARodzaj wydarzeniaSpotkanie

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy wszystkich fanów Stand-up Comedy w Legionowie na występ Michała Kutka i Filipa Puzyra

Michał Kutek – prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie, spoconych dzików. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. żyjący zgodnie z zasadą „100 przepłyniętych basenów zasługuje na nagrodę z dziesięciu piw”. Przenikliwy i utalentowany. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza.

Filip Puzyr – trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

Sprzedaż biletów:

www.kupbilecik.pl

Wydarzenie tylko dla osób dorosłych.

Godzina

16 grudzień 2019 20:00 - 22:00(GMT+02:00)

Lokalizacja

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A

Pozostałe wydarzenia

Poczytalnia

Wyznacz trasę

Brak komentarzy

NAPISZ KOMENTARZ