Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni

TEATR W POCZYTALNI. JOJO. WSTĘP WOLNY

08wrz19:0020:30TEATR W POCZYTALNI. JOJO. WSTĘP WOLNY19:00 - 20:30(GMT+02:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A

Szczegóły wydarzenia

Teatr wraca do Poczytalni! A to za sprawą kolejnego projektu Stowarzyszenia Myślących Pozytywnie i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Legionowie. Był monodram, potem sztuka rozpisana na dwoje, a w tym sezonie „Do trzech razy sztuka”. Projekt finansowo wsparł Samorząd Województwa Mazowieckiego. Od września do grudnia zaplanowaliśmy cztery spektakle. Pierwszy z nich to komedia „Jojo” autorstwa Piotra Chrzana w reżyserii Jacka Jabłżyka.

Od autora:

Cóż jest takiego fascynującego w Temacie Trójkąta (zwanym dalej TT), że wciąż na nowo od wieków jest przerabiany? A te niekończące się przeróbki wciąż na nowo znajdują (chwała Bogu!) Publiczność gotową zapoznać się z nowymi TT wariantami. Cóż jest takiego w TT niezwykłego? Za całą odpowiedź może posłużyć jedno proste słowo – ZDRADA! Cóż innego może się równać z jej niszczycielską, zabójczą, piorunującą siłą rażenia? Czy coś może wywoływać większe od niej emocje? Chyba tylko… podejrzewanie zdrady. Szekspir nazwał (jeśli ktoś wie dlaczego prosimy o kontakt mailowy) to uczucie zazdrość Zielonookim Potworem (zwanym dalej ZP). Nasze JOJO jest właśnie o tym jak ZP ugania się po lesie za TT. Czy go dopadnie czy nie? Przekonajcie się! (sami albo w towarzystwie żony, czy męża, czy…).

Występują:

EDYTA OLSZÓWKA
MICHAŁ PIELA
LESŁAW ŻUREK

Wejściówki będą dostępne od 26 sierpnia w Poczytalni (II piętro) od 8.00 do 18.00. UWAGA! Jedna osoba może otrzymać tylko 2 wejściówki!

BRAK BILETÓW!

Zrealizowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Do trzech razy sztuka”

 

Godzina

8 wrzesień 2019 19:00 - 20:30(GMT+02:00)

Lokalizacja

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A

Pozostałe wydarzenia

Poczytalnia

Wyznacz trasę

Brak komentarzy

NAPISZ KOMENTARZ