TEATR W POCZYTALNI. PUDERNICE. ZAPROSZENIA

13lis18:0019:30TEATR W POCZYTALNI. PUDERNICE. ZAPROSZENIA18:00 - 19:30(GMT+01:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A

Zapraszamy na muzyczno-kabaretowy program aktorek Teatru Żydowskiego poświęcony urodzie, (tak urodzie!) Panów i Pań! Tak mówią o nim one same: „W zabawny sposób sprzedajemy widzom doskonały kosmetyk. Krem i puder Tokalon. To autentyczny paryski kosmetyk z czasów przedwojennych, który jest na rynku do dzisiaj. Nie słyszeli Państwo o nim? Zatem zapraszamy na nasz wieczór. Program jest okraszony piosenkami, zabawnymi scenkami, jest multimedialny, tym samym bardzo atrakcyjny. W programie wykorzystujemy teksty Jerzego Jurandota, Andrzeja Własta, Magdaleny Samozwaniec, oryginalne teksty z przedwojennych gazet oraz kompozycje własne.”

Małgorzata Majewska w 2004 roku ukończyła Studio Aktorskie przy Teatrze Żydowskim i zdała egzamin eksternistyczny dla aktorów dramatu. Jednakże już w 1998 roku zadebiutowała na scenie rolą Zosi w „Weselu” w reżyserii Adama Hanuszkiewicza (Teatr Nowy w Warszawie). Współpracuje z Teatrem Adekwatnym w Warszawie, w którym zagrała w wielu spektaklach Magdy Teresy Wójcik (m.in. „Pan Tadeusz” i „Świętoszek”). Na scenie Teatru Żydowskiego pojawiła się po raz pierwszy w 2002 roku w roli Esterki w „Cudzie purymowym” w reżyserii Gołdy Tencer. W kolejnych latach wystąpiła między innymi w roli Chawy w „Skrzypku na dachu”, Cypy w „Śnie o Goldfadenie”, Lajsy w „Strasznej gospodzie”, Umarłej w „W nocy na starym rynku”, Marysię w „Wyznaniu”, Szoszy w „Szoszy”.

Małgorzata Trybalska w 2004 roku ukończyła Studium Aktorskie przy Teatrze Żydowskim w Warszawie oraz zdała aktorski egzamin eksternistyczny ZASP. Zadebiutowała na scenie już w 2002 roku rolą Ryfki w „Skrzypku na dachu”. Zagrała w spektaklach Jacka Papisa, Elżbiety Protakiewicz, Krzysztofa Rzączyńskiego, Anny Smolar, Jana Szurmieja, Szymona Szurmieja. Na dużym ekranie można ją było zobaczyć w „Pianiście” oraz w filmie „Ostatni raz”. Współpracuje z kabaretami „Ramol” i „Zygzak”.Rzączyńskiego, Anny Smolar, Jana Szurmieja, Szymona Szurmieja. Na dużym ekranie można ją było zobaczyć w „Pianiście” oraz w filmie „Ostatni raz”. Współpracuje z kabaretami „Ramol” i „Zygzak”.

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Poczytalni przy ul. Tadeusza Kościuszki 8A w Legionowie od 3 listopada.

13 listopad 2022 18:00 - 19:30(GMT+02:00)

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A