ZWIĄZEK OTWARTY. KOMEDIA. SPEKTAKL TEATRALNY. BILETY: 30 ZŁ

08cze20:0021:30ZWIĄZEK OTWARTY. KOMEDIA. SPEKTAKL TEATRALNY. BILETY: 30 ZŁ20:00 - 21:30(GMT+02:00) Poczytalnia, Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8ARodzaj wydarzeniaTeart

Błyskotliwa, grana na całym świecie komedia Dario Fo – laureata literackiej nagrody Nobla (1997) oraz jego żony Francy Rame o trudnych relacjach znudzonego sobą małżeństwa. Ona – histeryczka, którą życie doprowadza na skraj załamania, skłonna również do nagłych zmian nastroju. On – typ kochliwego macho, z dość ambiwalentnym stosunkiem do instytucji małżeństwa. Wybuchowa mieszanka charakterów, wzajemne wyrzuty i skrywane, dotąd niewypowiedziane pragnienia – czy ta historia może śmieszyć? Z pewnością, bo od lat bawi do łez widzów z całego świata.

Autorzy: DARIO FO, FRANCA RAME

Reżyseria: MAŁGORZATA KAŁĘDKIEWICZ-PAWŁOWSKA, MARCIN TRZĘSOWSKI
Scenografia: KRZYSZTOF KĘDZIORA

Realizaca światła i dźwięku: ANNA ŚWIDERSKA
Występują: MAŁGORZATA KAŁĘDKIEWICZ-PAWŁOWSKA, MARCIN TRZĘSOWSKI, KRZYSZTOF KĘDZIORA
Oprawa graficzna: KATARZYNA GAŁCZYŃSKA

Czas trwania: 70 min.

Produkcja: GMINNY OŚRODEK KULTURY W BRZEŹNIE // TEATR NA PERYFERIACH

Bilety do nabycia w sekretariacie biblioteki (drugie piętro) w godzinach od 8.00 do 16.00 od 22 maja. Można również dokonać zakupu wpłacając pieniądze na podane konto: Santander Bank 42 1090 1841 0000 0001 4149 6899. W tytule przelewu wpisujemy: Związek otwarty, ilość biletów oraz imię i nazwisko kupującego.

8 czerwiec 2019 20:00 - 21:30(GMT+02:00)

Poczytalnia

Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A