Biblioteka – dom inicjatyw. Filmowe podsumowanie projektu

Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym opowiadamy o przebiegu projektu „Biblioteka – dom inicjatyw” i naszych wrażeniach z organizowanych wydarzeń: KLIK! Biblioteka – dom inicjatyw. Materiał został nagrany w celu promocji działalności biblioteki… w Hiszpanii! Praktyki legionowskich bibliotekarzy zostały zauważone i docenione, są inspiracją dla zagranicznych placówek. Będziemy nieskromni, mamy się czym pochwalić!

Film z angielskimi napisami można oglądać również na kanale Ministerstwa Kultury, Edukacji i Sportu Hiszpanii: KLIK! The Library – the House of Initiatives

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025.