Otwarty Warsztat Zinowski: Szkoła i ja

12sie16:0019:00Otwarty Warsztat Zinowski: Szkoła i ja16:00 - 19:00(GMT+02:00) OrganizatorMiejska Biblioteka Publiczna w Legionowie

Zapraszamy na kolejne zajęcia w Otwartym Warsztacie Zinowskim!

Ziny są to małe, niezależne wydawnictwa zazwyczaj wykonywane i wydawane samodzielnie przez miłośników jakiegoś tematu. W Poczytalni będziemy tworzyć własne książki na ważne i interesujące nas tematy. Technika dowolna: kolaż, rysunek, tekst komputerowy. Warsztat będzie otwarty między 16 a 19, można przyjść w dowolnym momencie i wyjść kiedy się chce. Mamy plan, żeby ziny były tworzone w kilku egzemplarzach, a jeden wzorcowy został u nas dostępny dla innych czytelników.

Otwarty Warsztat Zinowski rozpoczął się 22 lipca w Poczytalni i będzie trwał aż do końca wakacji. Warsztat jest miejscem otwartym dla wszystkich, niezależnie do wieku, umiejętności i zdolności. Zapewniamy materiały, wsparcie animatorów i twórczą atmosferę. Każde spotkanie będzie poświęcone książkom związanym z określoną tematyką, ale uczestnicy będą mogli podsunąć tematy i tworzyć także zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

Tym razem przybliżymy się trochę do szkoły… Niech obudzą się miłe wspomnienia i fajne marzenia 🙂
Na spotkanie można się zapisać mejlowo: mrejtner@bibliotekalegionowo.pl oraz przez wydarzenie na facebooku. Liczba miejsc ograniczona.

Biblioteka zobowiązuje się do zapewnienia bezpiecznych warunków spotkań. Krzesła będą rozstawione w odległości min.1.5 m, w odpowiednio dużej sali. Zapewniamy także stały dostęp do płynu do dezynfekcji rąk.

Więcej: https://www.bibliotekalegionowo.pl/zinoteka-rusza-otwarty-warsztat-zinowski/

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

12 sierpień 2020 16:00 - 19:00(GMT+02:00)