Pampeluna w panoramach Marka Czarneckiego

„Pampeluna w panoramach” zachwyciła gości wystawy. Nic dziwnego, skoro fotografie Marka Czarneckiego wykonane zostały z pomocą najnowocześniejszych technologii, a sam ich autor w bardzo ciekawy sposób opowiedział o swoim warsztacie.

Marek Czarnecki, artysta fotografik i doktor sztuki filmowej, wielokrotnie nagradzany na konkursach międzynarodowych, znajduje się wśród 50 najlepszych profesjonalnych fotografów panoramicznych na świecie. Podczas spotkania w Poczytalni zaprezentował panoramy Pampeluny oraz jej okolic. Przedstawił miasto w bardzo artystyczny sposób ukazując jego harmonię, serdeczność i gościnność. Przybyli na wernisaż pasjonaci, ale nie tylko, mogli wysłuchać prelekcji na temat pracy fotografa, zapoznać się z techniką robienia panoram oraz przyjrzeć się naprawdę niesamowitym pracom przez specjalne okulary, jak w kinie 3D 😉 Wystawa dostarczyła dużo wrażeń nie tylko wizualnych, ale też duchowych. Poznać odległe, dla niektórych nieosiągalne, miasto dzięki zdjęciom – to jest coś!