Przepis na rodzinne czytanie – rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny „Przepis na rodzinne czytanie” organizowany w ramach projektu „Biblioteka Rodzin”!

Zadaniem uczestników było pokazanie na zdjęciu, jak w ich rodzinie wygląda wspólne czytanie. Z nadesłanych prac powstanie galeria, która na stałe zagości w Poczytalni.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i zaangażowanie. Wybór prac, które zostaną nagrodzone nie był łatwy. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa kreatywności – przesłane kadry wywołały w nas mnóstwo uśmiechu i radości. Cieszymy się, że nasi czytelnicy praktykują rodzinne czytanie i mamy nadzieję, że ich zdjęcia zainspirują także inne rodziny do spędzania czasu w ten sposób. Gratulujemy wygranym i wyróżnionym!

Nagrodzone osoby:

1. miejsce S. Mleczak,

2. miejsce O. Kiwit-Prochacka,

3. miejsce A. Pietrzyk,

wyróżnienia:

A. Wojtczak,  N. Stachurska, M. Copija

Poniżej galeria nagrodzonych zdjęć.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.