Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni

Teatr w Poczytalni

Po latach przerwy teatr niezależny wraca do Legionowa! Inauguracja sezonu 2017 miała miejsce 10 marca. W sali widowiskowej Poczytalni wystąpił Dariusz Skibiński ze spektaklem „Heart Break Hotel”.

„Heart Break Hotel” to spektakl, który powstał w wyniku współpracy Zbigniewa Szumskiego i Dariusza Skibińskiego (Teatr Cinema). To opowieść o marzeniach, o tym wszystkim, co, niezależnie od pochodzenia społecznego czy miejsca zamieszkania, jesteśmy w stanie zrobić by je realizować. Przy czym efekt końcowy nie ma tu dla autora i wykonawcy żadnego znaczenia. Zderzenie prowincjusza z mega gwiazdą (Elvisem Presleyem) robi na widzach olbrzymie wrażenie, jest lustrem, w którym przez blisko godzinę muszą się przeglądać. Czasem jest to zabawne, czasem bardzo bolesne.

„Heart Break Hotel” otworzył cykl spotkań „Teatr w Poczytalni”, któremu patronuje Klub Teatralny DYKTA. Do końca roku planujemy jeszcze cztery spektakle oraz spotkania warsztatowe i wspólne wyjazdy do teatru. Projekt napisaliśmy, czekamy na rozstrzygnięcie konkursu. Trzymajcie kciuki!

Share Post
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.