Uruchamiamy skrzyneczkę pytań do bibliotekarza!

Zawsze podczas swojej wizyty w bibliotece możecie zapytać nas o poradę w kwestii doboru lektury, jednak w codziennym zabieganiu nie zawsze mamy dla Was tyle czasu, ile byśmy chcieli… Dlatego uruchamiamy skrzyneczkę z pytaniami do bibliotekarza i możliwość indywidualnych konsultacji.

Macie pytania dotyczące książek albo potrzebujecie porady czytelniczej dla siebie lub swojej pociechy? Może chcecie zachęcić swoje nieczytające dziecko do kontaktu z książką? Nasza akcja będzie świetną okazją, żeby dowiedzieć się jak to zrobić i po jaką pozycję sięgnąć. Do skrzyneczki możecie wrzucać swoje pytania dotyczące książek wraz z adresem mailowym lub numerem telefonu, byśmy mogli się z Wami skontaktować. Będziemy podpowiadać, jak korzystać z naszych pomocy bibliotecznych, co w trawie piszczy na rynku wydawniczym oraz gdzie szukać pozycji, które mogą zainteresować Was lub Wasze dzieci. Postaramy się odpowiadać na indywidualne potrzeby i preferencje każdego czytelnika. Skrzyneczka już dziś pojawiła się w Poczytalni – zapraszamy do zadawania pytań!

Działanie w ramach projektu „Biblioteka Rodzin” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.