Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni
 

Zostań Youtuberem

Warsztaty będą prowadzone w dwóch grupach zaawansowania:

GRUPA POCZĄTKUJĄCA (12lat+):  Kurs przeznaczony dla osób które miały małą lub znikomą styczność ze sprzętem do nagrywania. Nauka podstaw obsługi programów do montażu oraz graficznych. Nauka o oświetleniu, kamerach i dźwięku. Tworzenie kanału i kształtowanie swojego kontent’u na kanałach społecznościowych.

GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (12lat+): Kurs przeznaczony dla osób które posiadają podstawową wiedzę i umiejętności obsługi niektórych urządzeń/programów do nagrywania/montażu. Kurs posiada w sobie wszystko to co grupa początkująca + zaawansowane techniki green screenu/blue-box, tworzenia zaawansowanej grafiki komputerowej/wektorowej, nauka prowadzenia swojej marki na Youtube.

Podczas kursu nauczymy się:

– zaawansowanej sztuki montażu i filmu;
– praw autorskich;
– obsługi kamer i sprzetu komputerowego;
– tworzenie i prowadzenie kanałów społecznościowych;
– techniki chroma-key/bluebox;
– reklamować swoją twórczość na Youtube
i wiele więcej!

Kurs trwa 3 miesiące (12 spotkań). Dla pierwszej Grupy Początkującej zajęcia będą się odbywać w poniedziałki w godzinach 17.30 – 19.00. Dla drugiej Grupy Początkującej zajęcia będą się odbywać w środy od 16.30 do 18.00. Grupa Średniozaawansowana będzie się natomiast spotykać w środy w godzinach 18.00 – 19.30. Koszt warsztatów to 395 zł (opłata jednorazowa) lub 135 zł miesięcznie (dla wszystkich grup).

Zapisy pod numerem telefonu: 22 732 00 36 lub osobiście w sekretariacie Poczytalni (II piętro pokój 3.20). Na pierwszych zajęciach obecność jednego z rodziców obowiązkowa w celu podpisania umowy.

Współorganizatorem i operatorem zajęć jest STACJA FRAJDA.

Share Post
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.