Zmiany w organizacji pracy biblioteki

Aktualizacja 8.04

Poczytalnia będzie otwarta od 19 kwietnia, rezerwacje będą przyjmowane od 14 kwietnia.

Ze względu na duży wzrost liczby zachorowań w Legionowie, biblioteka zostanie zamknięta do 9 kwietnia.

Aby umożliwić Wam zaopatrzenie się w książki na ten czas, do niedzieli 21 marca włącznie będziemy przyjmować rezerwacje telefoniczne i internetowe, które będziemy sukcesywnie wydawać w kolejnych dniach.
Zarezerwowane książki będziecie mogli odebrać po otrzymaniu wiadomości na maila, że zostały przygotowane do odbioru i umówieniu się z bibliotekarzem.
Można się z nami kontaktować pod numerami (22) 732-00-36 wew. 102 oraz 515 358 092.

Od 22 marca rezerwowanie książek będzie niemożliwe, będzie można natomiast odebrać zamówione wcześniej pozycje.

Terminy zwrotów wszystkich pozycji zostaną przesunięte do 26 kwietnia.

W zależności od rozwoju sytuacji, termin ponownego otwarcia biblioteki może zostać przesunięty.

Latest comments
  • Czy umówić się z bibliotekarzem na odbiór można też mailowo?

• „Terminy zwrotów wszystkich pozycji zostały przesunięte do 12 kwietnia.” – a u mnie są do 31 marca pozycje 🙁

• Dlaczego nie mozna wypożyczać po 22.marca?
    Biblioteka będzie zupełnie zamknięta?