CZAS KSIĄŻKOKALIPSY – wyniki gry terenowej

Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom, które wzięły udział w grze terenowej „Czas książkokalipsy” zorganizowanej z okazji Tygodnia Bibliotek.
Mamy nadzieję, że dla wszystkich uczestników rozwiązywanie kolejnych zagadek było okazją do świetnej zabawy i przyjemnego poznawania zakątków Legionowa, związanych z historią naszej biblioteki.
Hasłem konkursowym była CZERWONA PELERYNA, a najszybciej (w ciągu 25 minut) przysłała je do nas drużyna pana Piotra Rybczyńskiego, ratując tym samym świat przed tytułową książkokalipsą. Nagrodą w konkursie są vouchery ufundowane przez Kino Helios w Legionowie.
Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!
Wydarzenie organizowane w ramach Tygodnia Bibliotek, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.