Finał Programu z Pandą WWF Polska

Dobiegł końca „Program z pandą”, który Poczytalnia realizowała we współpracy z grupą III z Przedszkola Miejskiego nr 9.
Pandka mała – nasza przewodniczka – jest niezwykle szczęśliwa, że mogła uczestniczyć w tej przygodzie; opowiedzieć dzieciom co nieco o świecie roślin i zwierząt; a także wziąć udział w akcji przesadzania roślin i dzielenia się nimi w celu promowania dbania o rośliny domowe oraz spędzania czasu z dzieckiem przy takich drobnych pracach ogrodniczych. Dzieci wspaniale przygotowały i ozdobiły szczepki, które powędrują do chętnych osób. Niech wieść o tym, że rośliny domowe, drzewa, parki i lasy są nam niezbędne do życia, niesie się w świat!
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację programu: dzieciom i rodzicom z gr. III oraz pracownikom Przedszkola Miejskiego nr 9, wolontariuszowi panu Maciejowi Jacuniakowi, wszystkim pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej w Legionowie.