Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni
 

Czwartek z Rogozińskim

W Poczytalni odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Czwartek z Kryminałem”. Tym razem gościem naszej biblioteki był Alek Rogoziński, książę polskiej komedii kryminalnej, który zadebiutował w 2015 roku pisząc „Ukochanego z piekła rodem”.

rogozinsk44O technicznej stronie śledztwa opowiadał wybitny technik kryminalistyki Jan Stefanowicz, były wykładowca Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Uczestnicy spotkania poznali więc od kuchni nie tylko proces pisania i wydawania książki, ale też przebieg śledztwa kryminalnego, w tym zbierania dowodów z miejsca zbrodni. Każdy zainteresowany mógł wziąć udział w konkursie o literaturze kryminalnej, dostać autograf autora lub stworzyć magnes z własnym odciskiem palca. Mimo dosyć mrocznego tematu cyklu w Poczytalni jak zawsze panowała rodzinna atmosfera. W spotkaniu wzięło udział blisko 40 osób.

Share Post
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/BibliotekaLeg/domains/bibliotekalegionowo.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 373
X