Dyrektor MBP nominowany w plebiscycie Osobowość Roku

GŁOSUJEMY!

Jeżeli jesteście zadowoleni z działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej w Legionowie, zachęcamy Was do oddawania głosów na naszego Dyrektora w plebiscycie Osobowość Roku organizowanym przez dziennik Polska The Times 🙂

Głosować do 12 lutego do godz. 21.00 można tu: https://polskatimes.pl/p/kandydat/tomasz-talarski%2C1161025/

W 2018 r. Tomasz Talarski odebrał nagrodę im. Kierbedziów za działalność na rzecz społeczności lokalnej.

Nominacja w kategorii „Kultura” za współtworzenie oferty kulturalnej w Legionowie, organizowanie spotkań przybliżających mieszkańcom Legionowa teatr (pomysłodawca i współorganizator Legionowskich Prezentacji Teatralnych «LUBY» w latach 1995-2011 – wystąpili m.in. Scena Plastyczna KUL, Towarzystwo Wierszalin, KTO, Teatr Ósmego Dnia, Cinema, Klinika Lalek, Teatr Biuro Podróży, Teatr 3/4, Woskresinnia, Kijowski Teatr Uliczny oraz aktorzy: Krystyna Janda, Zbigniew Zapasiewicz, Ignacy Gogolewski, Jan Peszek); zorganizowanie wielu wydarzeń plenerowych i akcji happeningowych na terenie Legionowa; zrealizowanie projektów promujących takie dziedziny jak muzyka (w szczególności opera), film czy też nowe technologie.