Głosuj na najlepszą bibliotekę w Polsce! Plebiscyt serwisu Granice.pl

19 lutego 2024 roku ruszyła nowa inicjatywa serwisu Granice.pl – plebiscyt czytelników „Najlepsza biblioteka w Polsce”. Po przeprowadzonych z sukcesem plebiscytach na najlepsze książki na kolejne pory roku oraz „Książki Roku” przyszedł czas na wydarzenie skierowane specjalnie dla bibliotek.

Biblioteki – miejskie, gminne czy szkolne – to istotne miejsca w sercach wielu czytelników. To właśnie dzięki działalności bibliotek wielu miłośników literatury ma szansę na zapoznanie się z wydawniczymi nowościami, ale także na udział w interesujących spotkaniach autorskich, klubach książki czy aktywnościach kulturalnych. Doceniając istotną rolę bibliotek, serwis Granice.pl postanowił zorganizować plebiscyt skierowany właśnie do nich – cichych bohaterów życia literackiego.

W ciągu najbliższych miesięcy czytelnicy z całej Polski będą mogli oddawać głosy na swoje ulubione biblioteki w bezpłatnym internetowym głosowaniu. Książnica, która zdobędzie największą liczbę głosów, zyska wyjątkowy tytuł „Najlepszej biblioteki w Polsce”, a także pakiet nowości wydawniczych ufundowany przez partnerów serwisu Granice.pl.

Głosowanie potrwa aż do 21 czerwca 2024 roku. W ciągu 2 tygodni od momentu zakończenia głosowania ogłoszone zostaną wyniki o zwycięskiej książnicy. Codziennie można oddać jeden głos. Aby zagłosować na Miejską Bibliotekę Publiczną w Legionowie wystarczy wejść na stronę: Granice.pl [KLIK!] przycisk GŁOSUJ i gotowe! Liczymy na Wasze wsparcie!