Konkurs fotograficzny „Selfie z Baczyńskim”

Biblioteka na Koszykowej ogłosiła konkurs fotograficzny „Selfie z Baczyńskim”, powiązany z wystawą „Wyje za mną ciemny, wielki czas. Krzysztof. Kamil Baczyński. 1921-1944”.

Zadaniem uczestników jest zrobienie selfie na tle dowolnie wybranego elementu wystawy w Bibliotece na Koszykowej (parter) bądź też w innym miejscu związanym z postacią Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, przy czym nie muszą to być tylko oficjalne tablice czy znaki, ale wszelkie miejsca, elementy krajobrazu lub architektoniczne, kojarzące się  nie tylko z Baczyńskim, ale i jego poezją.

Fotografia zgłaszana na konkurs powinna nosić tytuł, który zawiera zwięzłe uzasadnienie wyboru elementu tła kojarzącego się z postacią lub poezją Baczyńskiego.

Prace można przynieść do Biblioteki na Koszykowej lub wysłać je mailem na adres ewelina.rabkowska@koszykowa.pl, w tytule podając „konkurs: Selfie z Baczyńskim” do dnia 27.02.2022 r.

Pełny regulamin, a także Oświadczenie Rodzica/Opiekuna prawnego dziecka uczestniczącego w konkursie znajdziecie tutaj.

Zachęcamy do udziału.