Konkurs z Gabrielą L. Orione

UWAGA KONKURS! 🥳
Tuż przed Bożym Narodzeniem 🎄 odwiedził nas Święty Mikołaj 🎅 i zostawił dla Was małą niespodziankę 🎁😁, dlatego organizujemy szybki konkurs, w którym wygrać można książki 📚 autorstwa naszego Mikołaja, czyli Gabrieli L. Orione 😁
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na 3 zamieszczone niżej pytania i wysłać je na adres 📧 konkurs@bibliotekalegionowo.pl do 22.12.2021 do godz. 12.00 razem z numerem telefonu 📱, żebyśmy mogli szybko powiadomić szczęśliwców o wygranej 🎖😁 Na zwycięzców czekają 2 tytuły: „Spowiedź” i „Any Border”. Osoba, która jako pierwsza zgłosi się do Poczytalni po odbiór nagrody, będzie mogła wybrać, którą książkę otrzyma.

A oto pytania:
1. Jaki książka rozpoczyna cykl „Wodząc na pokuszenie”?
2. Czym zawodowo zajmuje się Anastazja, główna bohaterka powieści „Any Border”?
3. Tytuł zbioru, w którym ukazało się opowiadanie Gabrieli L. Lorione to „… miłość”.
Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Autorka podarowała również po egzemplarzu tych powieści 📚 bibliotece, więc już niedługo wszyscy nasi Czytelnicy będą mogli się z nimi zapoznać! 🥳 Dziękujemy ❤️