Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni
 

Kreatywne pisanie z Loesje

Kolejnym elementem projektu „Mój sąsiad artysta, czyli sztuka za/ścianką” Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie są warsztaty kreatywnego pisania z Loesje, warsztaty językowe o motywie przewodnim „twórczość/sztuka/artysta”.

„Warsztaty „Kreatywne pisanie z Loesje” to zabawa skojarzeniami słownymi i wspólne pisanie krótkich tekstów. Pobudzają twórcze myślenie oraz inspirują do zabawy schematami językowymi i wyrażania swoich myśli w postaci krótkich, niekonwencjonalnych haseł. Warsztaty skłaniają do refleksji nad wymową słów i ich wieloznacznością, uzależnioną od kontekstu wypowiedzi” – Loesje.

Warsztaty wymagają pewnych kompetencji językowych, dlatego też serdecznie zapraszamy na nie młodzież (uczniów szkół ponadpodstawowych) i dorosłych.

Kreatywne pisanie z Loesje: 2 października 2021 r., godz. 10.00-14.30, Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie (ul. Kościuszki 8a)

Warsztaty są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy: imię i nazwisko przesłane na adres animacja@pik.legionowski.pl.*

*(Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS:
https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i
Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

zdecydowaną większość plakatu zajmuje rysowany różowy bok budynku, prawdopodobnie bloku, na którym napisane są informacje o warsztatach z Loesje

Share Post
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.