Maraton pisania listów Amnesty International

W najbliższy piątek w godzinach otwarcia biblioteki zapraszamy do wzięcia udziału w maratonie pisania listów Amnesty International 📚
👉 Razem z Zespołem Szkolnym Milenium oraz p. Beatą Narel chcemy zwrócić uwagę na obrońców i obrończynie praw człowieka, osoby prześladowane, torturowane, pozbawiane wolności, a nawet zabijane – tylko dlatego, że stanęli w obronie innych. Bez ich odwagi nasz świat pozbawiony byłby sprawiedliwości i równości. Potrzebują naszego wsparcia.
👉Wystarczy przyjść i przepisać krótki gotowy list, a my wyślemy go do odpowiedniej instytucji.
👉Aby promować akcję, będzie można zrobić sleeveface, czyli zdjęcie z okładką książki przedstawiającą wizerunek jednego ze słynnych działaczy na rzecz ochrony praw człowieka lub ułożyć haiku z tytułów książek na temat ochrony praw człowieka.