Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni
 

Mikołajki w Poczytalni

Wspominamy „pomikołajkową” sobotę w Poczytalni – była ona bardzo świąteczna. Mini warsztaty plastyczne dały szansę małym i dużym na przygotowanie własnych dekoracji bożonarodzeniowych. I chociaż zajęcia kreatywne były tylko „przystawką” przed spektaklem z cyklu Bajkowa Poczytalnia – „Atak Clownów”, to i tak wszyscy przed i jeszcze po spektaklu świetnie się bawili!

Bałwanki, mikołaje, bombki z płyt CD, wieńce adwentowe, refinery na patyczkach i sznureczkach… Było w czym wybierać – z papieru i dodatków powstała masa pięknych ozdób, które będą wspaniałym dodatkiem w domach podczas Świąt 🙂

A na spektaklu „Atak clownów” przygotowanym przez Teatr Na Walizkach działy się rzeczy niesamowite! Interakcja z publicznością sprawiła, że każdy wyszedł z sali widowiskowej pełen energii, dziecięcej radości i optymizmu 🙂 Pantomima, nieme scenki w klimacie filmów Charliego Chaplina, gagi, skecze – szybkie tempo spektaklu nie pozwalało się nudzić ani zapomnieć chociaż na chwilę o uśmiechu. Tak dwójka przybyszów z innej planety sobotnie szare popołudnie odczarowała – to był naprawdę wesoły, dynamiczny i aktywny czas!

Dziękujemy aktorom oraz wszystkim gościom za wielką dawkę pozytywnych emocji 🙂


Galeria zdjęć


Share Post
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.