Sieć na kulturę – warsztaty dla dzieci

Rozpoczynamy nabór do drugiej tury warsztatów w ramach projektu „Sieć na kulturę”!

Dlatego zapraszamy dzieci w wieku 10-14 lat do udziału w zajęciach z tematu „Projektowanie i realizacja serwisów internetowych oraz gier mobilnych” 💻

📅 Spotykać się będziemy od poniedziałku do piątku w dniach 6-24 września w godz. 17.00-18.30. Uczestnicy będą mogli przychodzić na zajęcia do Poczytalni lub logować się z domu na platformie Microsoft Teams.

Warsztaty poprowadzi Aleksandra Jeżewska.

W czasie zajęć uczestnicy:

👉 poznają zasady związane z projektowaniem przyjaznych i atrakcyjnych dla użytkowników gier
👉 dowiedzą się, jak je tworzyć i gdzie publikować
👉 zgłębią tajniki budowania fabuły i sposoby na przyciągnięcie użytkowników do stworzonych przez siebie gier
👉 poznają typy gier i serwisów internetowych
👉 dowiedzą się jakie standardy bezpieczeństwa należy zachować przy publikacji stron, serwisów i gier

Zapisy przyjmujemy do 30 sierpnia do godz. 12.00 w Poczytalni oraz pod adresem: poczytalnia@bibliotekalegionowo.pl.
Osoby, które zapiszą się internetowo będziemy prosić o przyniesienie oryginałów dokumentów do biblioteki.

Liczba miejsc ograniczona

Zapraszamy 🥰

DOKUMENTY DO POBRANIA
👉 dla dzieci poniżej 13 lat:
Oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym: KLIK
Deklaracja uczestnika: KLIK

👉 dla dzieci powyżej 13 lat:
Oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym: KLIK
Deklaracja uczestnika:  KLIK

Więcej o projekcie dowiecie się na stronie internetowej: www.siecnakulture.pl

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).