Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni
 

Walentynki w bibliotece

Kilka dni przed Walentynkami biblioteka stała się istną fabryką słodkich upominków. Dzięki profesjonalistkom z legionowskiej Lookierni, każdy mógł własnoręcznie udekorować ciasteczko, którym już 14 lutego obdaruje wybrankę lub wybranka serca.

To była bardzo słodka sobota w Poczytalni. I młodsi, i starsi, mogli wykazać się kreatywnością przy dekorowaniu walentynkowych ciasteczek-upominków. Specjalnie przygotowany kolorowy lukier dawał niemal nieograniczone możliwości i wszyscy chętni przenosili swoje pomysły na słodycze. Powstała masa czerwonych, różowych i fioletowych serc, które z pewnością wywołają uśmiech na niejednej twarzy.

Ponieważ słodkie warsztaty Lookierni odbyły się w bibliotece, nie mogło zabraknąć książkowo-literackich nawiązań do zbliżającego się Dnia Świętego Walentego. Na odwiedzających czekały serduszka z miłosnymi wróżbami na 2018 rok oraz tematyczne zakładki do książek. Po te drobne upominki zapraszamy jeszcze w środę, właśnie w Walentynki 🙂

O miłości i przyjaźni głośno było również w przeddzień święta w filii nr 2 przy Alei Róż. Dzieci biorące udział w porankach w bibliotece bardzo chętnie rozmawiały o świętym Walentym, wykonały prace plastyczne – upominki dla najbliższych, wysłuchały wiersza „Walentynki” oraz szukały „drugiej połówki” podczas zabawy.

Miłych Walentynek! 🙂


Galeria


Share Post
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.