Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni

Czego od biblioteki oczekują legionowianie? Odpowiedzi na to pytanie poszukują bibliotekarze z Poczytalni.

Już od lat Miejska Biblioteka oferuje mieszkańcom Legionowa, w ramach licznych projektów, wiele różnorodnych wydarzeń. Nie inaczej będzie w przypadku realizacji projektu „Biblioteka – dom inicjatyw”, dofinansowanego z konkursu BLISKO – Biblioteka | Lokalność |Inicjatywy |Społeczność | Kooperacja | Oddolność.

Aby lepiej dostosować działania projektowe do potrzeb i oczekiwań społeczności lokalnej, bibliotekarze postanowili zapytać legionowian m.in. o to, co ich zdaniem powinna oferować biblioteka, w jakich wydarzeniach najchętniej wzięliby udział, a w zależności od odpowiedzi respondentów, będą planować działania biblioteki.

– Ankietę kierujemy przede wszystkim do osób w wieku 25-44 lata, jednak zachęcamy do wypełnienia jej również starszych nastolatków – mówi Tomasz Talarski, dyrektor biblioteki. – Ich opinie będą dla nas cenną wskazówką przy planowaniu dalszego rozwoju.

Ankieta dostępna jest w Poczytalni, pod linkiem https://www.webankieta.pl/ankieta/781676/ankieta-dla-mieszkancow-legionowa.html oraz po zeskanowaniu kodu QR:

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Share Post
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.