Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni
 

Biblioteczna aplikacja

Przypominamy, że od jakiegoś czasu możecie korzystać z aplikacji Sowa Mobi, która umożliwia korzystanie z katalogu MBP Legionowo w smartfonie, rezerwowanie i zamawianie książek, sprawdzanie stanu swojego konta, przypomina też o kończących się terminach wypożyczenia i informuje o rezerwacjach czekających na odbiór.
W aplikacji dostępny jest także kod kreskowy Waszej karty bibliotecznej, dzięki któremu zostawienie jej w domu nie będzie już przeszkodą. Bibliotekarz wypożyczy Wam książki po zeskanowaniu tego kodu z wyświetlacza Waszego telefonu.
Aplikacja jest dostępna na Android oraz iOS. Warto korzystać – instalujecie raz, logujecie się raz, a potem już stale możecie okazywać elektroniczną kartę biblioteczną podczas wizyty. Dane logowania są takie same, jak dane logowania do katalogu na stronie internetowej. Jeżeli macie problem z dostępem do swojego konta, koniecznie się do nas zgłoście.
Ponadto, aplikacja umożliwia zalogowanie do kilku kont bibliotecznych i przełączanie się między nimi bez ponownego podawania haseł. To istotne i wygodne, jeżeli korzystacie z kont dzieci lub osób, które udostępniły Wam swoją kartę.
Nie wiecie, macie wątpliwości – pytajcie śmiało 😉 Pomyślnego wypożyczania!
Share Post
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.