Lotne Brygady Biblioteczne na placu wodnym przy ul. Królowej Jadwigi

Już w środę 23 sierpnia Lotne Brygady Biblioteczne odwiedzą plac wodny przy ul. Królowej Jadwigi. W godzinach 16.00-18.30 możecie się z nami spotkać, napić się pysznej lemoniady, wypatrzeć coś ciekawego do poczytania podczas kocykowej wymiany książek, pograć w badmintona lub kręgle fińskie, a także uśmiechnąć się do bibliotekarzy i otrzymać drobne wakacyjne upominki.

Przez całe wydarzenie będziecie mogli spróbować swoich sił w rysowaniu mandali, a o 16.30 wszyscy wybierzemy się w morską podróż dookoła świata z Teatrem Bajaderka i spektaklem „Tiki Rafa na krańcu świata”.

Jak zawsze czekamy na Was ze słońcem, dobrymi humorami i masą atrakcji! Pamiętajcie o zabraniu karnetów na pieczątki, które mogliście otrzymać podczas wydarzeń 2 oraz 16 sierpnia.