Lotne Brygady Biblioteczne na Osiedlu Młodych

Lotne Brygady Biblioteczne nie lądują! Kolejne wydarzenie już 16 sierpnia – widzimy się w parku kieszonkowym na Osiedlu Młodych. Od 16.00 do 18.30 czekać będzie na Was strefa zabaw, strefa relaksu, warsztaty kreatywne dla dorosłych, a o 16.30 zapraszamy wszystkich na spotkanie z Joanną Gusztą (autorka m.in. książek „Miasto Potwór”, „Nie tylko place zabaw”) oraz warsztaty tworzenia idealnego placu zabaw. Będzie się działo!

Pamiętajcie o karnetach na pieczątki z poprzedniego wydarzenia i upomnieniu się o stempelek podczas imprezy. Zebranie 3 pieczątek (kolejne wydarzenia 23 oraz 30 sierpnia) będzie uprawniało do odbioru upominku od biblioteki po zakończeniu wszystkich działań. Karnety będzie można odebrać jeszcze 16 sierpnia podczas wydarzenia oraz w bibliotece do 14 sierpnia.