Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni

Młodzi zdolni, czyli artystyczny Misz Masz

Misz Masz do potęgi trzeciej – tym razem w legionowskiej Poczytalni zderzyły się plastyka, muzyka i charakteryzacja. Gośćmi wieczoru byli odpowiednio: Barbara Wymazał, Grzegorz Paczkowski i Patryk Kamiński.

Barbara Wymazał, studentka pierwszego roku grafiki na ASP, zaprezentowała fragment twórczości z ostatnich trzech lat. A więc jeszcze z czasów nauki w liceum artystycznym. Były to akwarele o tematyce przyrodniczej prezentujące najpiękniejsze zakątki powiatu legionowskiego.
Obrazy, ale te malowane na ludzkim ciele pokazał publiczności charakteryzator Patryk Kamiński – amator w czasach liceum, obecnie student drugiego roku Charakteryzacji, Efektów Specjalnych FX i Protetyki w Międzynarodowym Studium Dziewulskich.
A to wszystko muzyką okrasił Grzegorz Paczkowski, wschodząca gwiazda piosenki z tekstem. Paczkowski ma za sobą liczne występy w domach kultury, klubokawiarniach i szkołach muzycznych w całej Polsce. Na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie zdobył również podwójną nagrodę autorską im. Wojciecha Bellona. Podczas legionowskiego koncertu artysta przedstawił  swe nowsze, jak i te najbardziej bliskie sercu utwory.

Share Post
Latest comments
  • Bardzo fajna impreza:) Warto promować młodych ludzi, szczególnie tych zdolnych. Misz Masze to cykliczna impreza?

  • świetna impreza. wspaniała organizacja.

  • Przepiękne obrazy Barbary Wymazał i świetnie zorganizowana impreza,oby takich więcej.