Witaj w naszej cyfrowej Poczytalni
 

Scena Komediowa: Kutek i Puzyr

Wszyscy dorośli fani Stand-up Comedy z Legionowa na pewno byli bardzo usatysfakcjonowani po wyjściu z występu Michała Kutka i Filipa Puzyra w Poczytalni. Takiej dawki humoru i luzu na pewno potrzeba w obecnym trudnym i napiętym czasie.

Michał Kutek prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie, na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie, spoconych dzików. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. żyjący zgodnie z zasadą „100 przepłyniętych basenów zasługuje na nagrodę z dziesięciu piw”. Przenikliwy i utalentowany. W komedii Michała dostrzec można było, że on nad każdym tematem, o jakim mówi, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza.

Filip Puzyr to trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą. Występ tylko dla osób dorosłych.

Cała ta promocyjna gadanina w Poczytalni się potwierdziła. Widzowie rozbawieni, pobudzeni i z pewnością zniecierpliwieni – kolejnych takich wieczorów 😉


Galeria zdjęć


Share Post
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.